Натуральні добавки до чаю (чайні трави, квіти, спеції)

Каркаде Преміум

Склад:

Красиво нарізані «під чай» пелюсток гібіскуса, 5-7мм.
Дають більш насичений настій

Лемонграс

Склад:
Лемонграс (Лимонна трава / лимонне сорго)

Властивості і застосування:

Лемонграс багатий на вітаміни і мінерали, містить корисні кислоти та ефірні олії, за рахунок чого має ряд корисних для організму людини властивостей.

Використовується як для самостійного заварювання (настій має антисептичні, антидепрессантными і загальнозміцнюючі властивості), так і для створення багатокомпонентних чайних сумішей, яким надає пряний смак і характерний лимонний аромат.

Ромашка лікарська

Склад:
Головка ромашки сушена, без трави і з мінімальним вмістом осипи

Властивості і застосування:
Ромашка має яскравий квітковий аромат і відмінно поєднується з чаєм, пом'якшуючи його смак і додаючи теплих нот і зігріваючих відтінків. 

Чай / настій з ромашки має заспокійливий ефект, допомагає боротися з безсонням, тому ідеально підходить для вечірнього чаювання.

Крім того, ромашка лікувальна має широкий комплекс цілющих властивостей як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування.

Чебрець

Склад:
Верхні листочки чебрецю (тим'яну)

Властивості і застосування:
Духмяно-пряний аромат і смак чебрецю чудово бадьорить і тонізує, а вхідні в його склад ефірні олії, вітаміни і мінерали мають доведенi лікувальнi властивостi.

Чебрець чудово поєднується з чорним чаєм, надаючи йому терпко-гіркуватий аромат, а також використовується для самостійного заварювання як в лікувальних, так і профілактичних і навіть магічних цілях.