Подарунковий набір чаю «Прогулянка по Одесі»

«Прогулянка по Одесі»— це барвисто оформлений подарунковий набір чаю, що складається з шести видів чаю в коробочках по 50 г, на кожній з яких зображена одна з культових одеських пам'яток, відома кожному туристу.

Всі коробочки поміщені у велику (33 см на 33 см) білосніжну коробку, прикрашену акварельним колажем на тему Одеси.

Лицьова сторона коробки по периметру колажу обрамлена тисненням золотою фольгою, стилізованим під одеську старовину.

 

Високохудожнє виконання ілюстрацій, в поєднанні з використанням дорогих матеріалів і класичних образів сучасної і старої Одеси, роблять чайний набір ідеальним одеським сувеніром, викликаючи заслужене захоплення не лише гостей міста, але і корінних одеситів.

Для кого призначена «Прогулянка по Одесі»?

Звичайно, перш за все, чайний набір «Прогулянка по Одесі» викликає інтерес у гостей міста, які бажають придбати сувенір на згадку про Одесу і відвідані визначні пам'ятки.

Однак, «Прогулянка по Одесі»- також ідеальний вибір і для одеситів, які приймають у себе гостей, або що відправляються в інші міста і бажають зробити красивий і унікальний подарунок «з Одеси».

«Прогулянка по Одесі»- відмінний корпоративний подарунок та бізнес-сувенір!

Хочете зробити гарний подарунок партнерам або клієнтам?

Зверніть увагу на «Прогулянку по Одесі»:

-Красиво виконана подарункова упаковка
-Ексклюзивний одеський дизайн
Високоякісні чайні суміші
-Відсутність спеціальних умов зберігання, тривалий термін придатності

Якщо ж Ви хочете мати свій власний чай, з Вашої корпоротивной символікою і унікальним дизайном - запрошуємо ознайомитися з розділом «Виготовлення та продаж корпоративних чайних подарунків та сувенірних наборів чаю».