Про компанію

Товары для успешной чайной торговли и чайного бизнеса -продажа оптомІсторія нашої компанії почалася влітку 2009 року з маленького чайного магазинчика в одному зі спальних районів м. Одеси.

Роздрібна торгівля дозволила нам заглянути в очі кінцевому споживачеві, дізнатися його чайні пристрасті та уподобання, а також досконально вивчити ситуацію і тенденції розвитку в чайній галузі України.

Виявилося, що при всьому видимому розмаїтті та численності брендів та постачальників вагового чаю/кави в Україні, задовольнити зростаючий попит на дійсно якісну, різноманітну і разом з тим доступну чайну продукцію зовсім не просто - хтось із постачальників грішив перебоями в поставках товару, хтось необгрунтовано задирав ціни, а у когось і відверто «гуляла» якість чаю від партії до партії.

Поставки чая оптом в Украину. Импортер чая.Ми не стали миритися з подібним положенням справ і в 2011 році приступили до імпорту чайної продукції з Європи під власною торговою маркою «Camellia».

Поєднання якості, асортименту і цінової пропозиції нового чайного бренду виявилося настільки вдалим, що ваговий чай «Camellia» став лідером продажів у наших чайних магазинах, а також викликав пекучий інтерес у оптових покупців, насамперед — інших чайних магазинів.

Натхнені успіхом «Камелії» в оптовому сегменті, ми сконцентрували зусилля на цьому напрямку, і вже в 2012 році дистрибуція чаю стала основним видом нашої діяльності.

Протягом року ми розширили географію оптових продажів чаю на всю Україну, а також значно збільшили асортимент продукції — до традиційних для нас ароматизованих чаїв німецького виробництва також додалися чудові плантаційнi чаї з Китаю, Індії, Цейлону та В'єтнаму.

Производство и продажа чая в Украине.У 2013 році ми запустили виробництво фасованого чаю тм «Camellia», а також налагодили випуск чайної продукції під торговою маркою замовника. Окремим напрямком діяльності стало виготовлення корпоративних чайних подарунків і сувенірів.

Починаючи з 2017 року асортимент нашого чаю почав регулярно поповнюватися унікальними авторськими купажами власної розробки, створення яких стало відповіддю на інтерес покупців до ексклюзивних і лімітованим чайних смаків і ароматів, а також предметом окремої гордості нашої компанії.

Пройшовши шлях від єдиного чайного магазинчика до власного виробництва, сьогодні ми пропонуємо більше нiж 150 найменувань найбільш популярних і добре продаваних видів чаю, а нашими клієнтами є сотні успішних чайних магазинів і ресторанів по всій Україні і за її межами.

Ми продовжуємо писати історію нашої компанії
і запрошуємо Вас стати її частиною — приєднуйтесь!