Виготовлення чайних подарунків з корпоративною символікою
і дизайном замовника

Корпоративные чайные подарки - изготовление и продажа в Украине

Будучи найпоширенішим напоєм у світі, чай традиційно був і залишається універсальним і вишуканим подарунком, який припаде до смаку будь-якій людині, незалежно від національності, статі та соціального статусу.

Крім того, чай як універсальна основа для подарунка дуже зручний - наявність сотень сортів чаю, десятків варіантів упаковки і безмежний політ фантазії дизайнера дозволяють створити подарунок для будь-якої події на будь-який смак і гаманець.

Наша компанія, будучи прямим імпортером чайної сировини та виробником чайної продукції, рада запропонувати Вам виготовлення сувенірних і подарункових наборів чаю з Вашою корпоративною символікою та дизайном, а також готові сувенірні набори чаю та заготовки для їх виготовлення.

Ми пропонуємо:

— Більш нiж 100 високоякісних чайних купажів в якості основи для Вашого подарунка (чорні чаї, зелені чаї, композиційні, фруктові, трав'яні, етнічні)

Різні варіанти фасування (50г, 75г, 100г ...) і упаковки (м'яка полімерна упаковка, картонна коробочка, картонний або жерстяной тубус, сувенірні набори - асорті)

-Розроблення дизайну та\або адаптацію дизайну замовника

Готові чайні подарункові набори та сувеніри з ексклюзивним дизайном

Чайні суміші розфасовані в небрендовану п\п упаковку в якості заготовок для самостійного виготовлення чайних подарунків (пропозиція для рекламних агентств)

-Фасування, збирання, упаковку чайних подарунків

Зверніться до нас, і ми втілимо в життя будь-яку Вашу«чайну» фантазію —
від бюджетної до ексклюзивної!

Запрошуємо до співпраці рекламні агентства і корпоративних замовників!

Чайные наборы и подарки под заказ в Украине- изготовление и продажа